+90(332)
239 2000

KURUMSAL

“ Sektöre Yön Veren Güç” sloganıyla sektöründe faaliyet gösteren SCF; güçlü altyapısı, gelişmiş makine parkı, yüksek kapasiteli üretimi, geniş ürün gamı, yetkin ve tecrübeli personeli ile ulusal ve uluslararası zeminde büyüyen bir markadır. MOTUS, sektöründe “kural koyan” uluslararası bir marka olmayı hedef olarak benimsemiştir.

Ürünlerinde yüksek kaliteli küresel grafitli dökme demir kullanan MOTUS, uzman metalürji mühendislerinin çalışmaları sonucu, standart ölçü toleransları içinde dünya standartlarında kaliteli iş makinası kazıcı ve koruyucu parçaları (GET parts) üretmeyi başarmıştır. Üretiminin yarısından çoğunu Avrupa ve Afrika ülkelerine ihraç eden Motus, kalitesini müşteri memnuniyeti analizleri ile ispat etmiştir.

SCF; tüm is makinalarına yönelik yekpare kazmalar, kazma uçları, adaptörler, kepçe önleri ve segmentleri,
dozer orta ve uç bıçakları, riper sankları, riper uçları üretimi yapmaktadır.

Üretim hattında 550 kalem parça bulunan SCF, bu üretiminin bazılarını ise çesitli iş makinalarına orjinal ekipman tedarikçisi olarak yapmaktadır.

Üretim hattımızda 550 farklı parça üretiyoruz. Bu üretimin önemli kısmını çesitli iş makinalarına
orijinal ekipman üreticisi olarak yapıyoruz.

Vizyonumuz

Küresel ölçekte sektöründe ‘Kural Koyan’ bir firma olmak.

Misyonumuz

Tüm paydaşların asgari müşterekte birleşerek maksimum pay alırken, «sürekli ögrenen» firmamızda «üretilen değerleri» en ekonomik şekilde sektörün hizmetine sunabilmektir.